Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Përjetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ti
Shko më ngadal
Të t'shoh dhe pak
Veç pak
Unë
Premtoj s'do qaj
Veten do mbaj
Do mbaj
Je ti ai që ndjej
Ai që ndjej
Je ti
E di do kem veç natë
Unë pa ty pranë
Zëre se s'jam
(Ref)
Jo s'të kam por ti më ke
Do të dua ty përjetë
Ti prekëm ngadal
Të ndjej dhe pak
Veç pak
Je lot që s'ndalon
Në trup kërkon
Prekjen që ke lënë

Je ti ai që ndjej
Ai që ndjej
Je ti
E di do kem veç natë
Unë pa ty pranë
Zëre se s'jam
(Ref)
Jo s'të kam por ti më ke
Do të dua ty përjetë
Pse më thuaj pse
Do të dua ty përjetë
Përjetë


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliXhesika Polo
Publikimi: 05/12/2017
Festivali: Festivali i 56-të në RTSH
Muzika: Marko Polo
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Marko Polo


Xhesika Polo - Përjetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përjetë".
3. Video është e këngës "Përjetë", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0