Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Lotët E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nëse muret do kishin veshë
ty do t’vinin të t’tregojnë, histori, si unë dhe ti, mbetëm pa dashuri.

Tani jam unë më e fortë
dhimbjen e ktheva në forcë
as ti, askush, jo nuk vendos se si jam sot.

Nëse m’pyet mu, thua sa kam vujt.
nuk e di se sa, lot un nuk kam më
Nese m'pyet mu, thua sa kam vujt..

Ani ani, lot' e mi s’të mbanin ty
është mbush oqeani
zhytem në thellësi
se unë humba pa ty, pa ty

Ani ani, mallkimet e mia do t’kapin ty!
dhimbja flakë do t’kalli
e kur të jesh hirë e shkrumb
kush do t’doj' ty si unë?

Ani,ani...

Nëse m’pyet mu, thua sa kam vujt.
nuk e di se sa, lot un nuk kam më
Nëse m'pyet mu, thua sa kam vujt..

Ani ani, lot' e mi s’të mbanin ty
është mbush oqeani
zhytem në thellësi
se unë humba pa ty, pa ty

Ani ani, lot' e mi s’të mbanin ty
është mbush oqeani
zhytem në thellësi
se unë humba pa ty, pa ty
Xhesika Polo
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Alban Ramosaj & Xhesika Polo
Teksti: Alban Ramosaj & Xhesika Polo
Produksioni: Marko Polo
Mix & Master: Marko Polo


Xhesika Polo - Lotët E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotët E Mi".
3. Video është e këngës "Lotët E Mi", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0