Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevahire Bytyqi

Xhevahire Bytyqi
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Xhevahire Bytyqi është këngëtare e njohur. Ajo ka bere shkollimin ne Prizren. Babai i saj eshte Halil Bytyqi dhe nena e saj quhet Zize Bytyqi.

Më datë 4 Dhjetor 2008, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Kam Besu Ne Dashuri".

Më datë 14 Maj 2018, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Djal Hastreti".

Më datë 14 Maj 2019, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Shoqja E Zemres".

Më datë 5 Dhjetor 2019, Halil, Gjevahire & Visar Bytyqi publikojnë videoklipin "Zani I Babës".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

E bija e

Halil Bytyqit


Komente 1