Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevair Janca
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Xhevair Janca është instrumentist. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse".

Më datë 13 Mars 2019, Vellezrit Janca publikon videoklipin "Me Solle Behare".

Më datë 6 Gusht 2019, Vëllezërit Janca publikon videoklipin "Mik Dhe Shok".

Më datë 22 Tetor 2019, Vellezerit Janca publikon videoklipin "Vajze Nga Dumrea, Nuse Ne Sulove".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Vëllai i

Feti JancësKomente mbi këtë artist