Official Video

Vëllezërit Janca - Mik Dhe Shok


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/08/2019

2019-08-06T13:27:18

Më Shumë Nga

Feti JancaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mik Dhe Shok" kënduar nga Vëllezërit Janca.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mik Dhe Shok".
Videoklipi nga Vëllezërit Janca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhevair Janca: