Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheza & Majlinda Topanica - Mos U Kthe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2xHere

Sa her te mendoj,
Un po qaj me lot,
E mallkoj un veten
E mallkoj ket bot,
Si te humba ty,
Humba dashurin,
Ku je ti o shpirti im ,
Ma kthen lumturin,

Xheza

Jo jo mos u ktheh ti kurr,
Jo jo per mua sje si dikur,
A po tani lutesh, edhe me kerkon,
Jo jo se dua ket jo.

2X Here

Zemra po me vuan,
Sa her te kujtoj,
Ika e te lash,
Sa shum te kerkoj,
Tani un po vdes,
Te lutem me fal,
Ah shpirti pa ty ,
Jo nuk don me dal

2x Xheza

Pse pse po me bon te vuj
pse pse kur tash jam i huj,
Ah pse para vdekjes,
Mua me kerkon,
Pse pse tani eshte von,
PSe pse po me bon te vuj
Pse pse kur tash jam i huj,
Ah pse para vdekjes,
Mua me kerkon,
Pse pse tani eshte von

Ky tekst u dërgua nga Fidi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Majlinda Topanica
Publikimi: 10/11/2012


Xheza & Majlinda Topanica - Mos U Kthe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Kthe".
3. Video është e këngës "Mos U Kthe", por nuk këndohet nga Xheza & Majlinda Topanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 1