TEKSTESHQIP

Xheza & Artina Gashi
Potpuri 2023
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2023" kënduar nga Xheza & Artina Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Egzon Bajraliu.