TEKSTESHQIP

Xhino
Tjeter S'ka
Lyrics
(Feat. B-Genius)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tjeter S'ka" kënduar nga Xhino.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.