Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhoi - Ata Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sytë te bukur si te tu si ka askush ne bot
Zjarri ture mund te shkrij akuj me të ftot
Ata sy me dritherojn zgjuar dhe ne enderr
Si ujvara me buron ne shpirte ne zemer

Doshta 1 shekuj te ter dosha edhe mund te pres po pa puthur ata sy nuk do vdes nuk do vdes (2X)

As 1 vite e as nje shkuj ti ske pse te presesh po te puthesh syrin tim shum i ri do besesh lere driten te te dri ne shpirte ne zemer dhe gjith jeten do jetoj ti ne kete enderr

Doshta 1 shekuj te ter dosha edhe mund te pres po pa puthur ata sy nuk do vdes nuk do vdes (4X)
Xhoana Gremi (Xhoi)
Publikimi: 09/01/2020
Teksti: Arben Duka
Produksioni Muzikor: A Records
Vidio: Emma Vidio (Klaudio Prifti)Xhoi - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Xhoi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhoana Gremi (Xhoi):


Komente 0