Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuliana Toçi - Ku K'non Xhuli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku K'non Xhuli".
3. Video është e këngës "Ku K'non Xhuli", por nuk këndohet nga Xhuliana Toçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuliana Toçi - Ku K'non Xhuli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Vullnet Salihu

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

26/09/2020

2020-09-26T17:00:08+00:00Eja po te pres
Ti a don me ardhe
Sonte po kallet veni
Mos e le pa dale.
Me shoke e shoqni
Raki muhabet
Ti e din, ku t’jete Xhuli
Neja ka lezet

Refreni:
O ku eshte Xhuli
Bohet muzika
E kallim nejen
Me djem e çika
O ku eshte Xhuli
Bohet muzika
E kallim nejen
Me djem e çika.

Atmosfera flake
Sonte nuk ka gjume
Ne kete vend bohet qejfi
Kallet maksimum
Me shoke e shoqni
Raki muhabet
Ti e din, ku t’jete Xhuli
Neja ka lezet

Refreni:
O ku eshte Xhuli
Bohet muzika
E kallim nejen
Me djem e çika
O ku eshte Xhuli
Bohet muzika
E kallim nejen
Me djem e çika.

Teksti: Vullnet Salihu
Video Produksioni: MAX Production

Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë