A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

XXL Band - Ndjenja Qe Plagos


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2015

2015-04-11T15:00:01

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Vullnet Ibraimi

Video Produksioni:

Framein Production

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndjenja Qe Plagos" kënduar nga XXL Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga XXL Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019