Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yjet E Panjohur - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Eshte e veshtire
Ty un ta tregoj
Ate qe ndjej
Kur syte e tu shikoj
S'di se si ta them
E TI ta kuptosh
Se pa TY...
gjithe jeta ime
Duket bosh
Me 1 laps...
1 leter
Vizato nje Zemer
Brenda saj,
Ti pastaj
shkruaj dhe 1 Emer
Rruget ku kaluam
Netet qe jetuam
Me 1 laps...
1 leter
Vizato nje Zemer
Brenda saj,
Ti pastaj
shkruaj dhe 1 Emer
Rruget ku kaluam
Yjet qe shikuam
Netet qe jetuam
dh Deshirat qe menduam
Gjithe kujtimet
sonte do t'i mbledh
E me to do nisem
Per tek TI
Si dy femije qe qeshin edhe qajne
Te jemi...
Perseri
Castet tona
Prape po i mendoj
Takimet edhe puthjet
Ne fshehtesi
Se dua te gjithe vitet
Qe lame pas
T'i kthej une
Perseri...
Jo s'eshte e lehte
Ty un ta tregoj
Ate qe ndjej
Kur syte e tu shikoj...
Me buzeqeshjen tende...
E mbush kete shpirtin tim
Se pa ty
Gjith jeta ime
S'ka kuptim
Ndoshta Zemer
Bashke do jemi neser
Une dhe Ti perseri
Por ne jeten tjeter
Dhe pse s'je me mua
Jo s'e di
S'e di perse...?
Ketu prane meje
Ty te shoh
Ty te shoh dhe pse nuk je
Ndoshta, Ndoshta
Zemer bashke do jemi neser
Une dhe Ti perseri
Por ne jeten tjeter
Dhe pse s'je me mua
Jo s'e di
S'e di perse...?
Ketu prane meje
Ty te shoh
Ty te shoh dhe pse nuk je
Gjithe kujtimet
sonte do t'i mbledh
E me to do nisem
Per tek TI
Si dy femije qe qeshin edhe qajne
Te jemi...
Perseri
Castet tona
Prape po i mendoj
Takimet edhe puthjet
Ne fshehtesi
Se dua te gjithe vitet
Qe lame pas...
T'i kthej une
Perseri...
Eshte e kot qe te mundohem
...t'i them une vetes te harroj
Esht e kot...
Se Zemra ime jo...
nuk me degjon
Gjithe kujtimet
sonte do t'i mbledh
E me to do nisem
Per tek TI...
Si dy femije qe qeshin edhe qajne
Te jemi...
Perseri
Castet tona
Prape po i mendoj
Takimet edhe puthjet
Ne fshehtesi
Se dua te gjithe vitet
Qe lame pas...
T'i kthej une
Perseri
Me 1 laps
1 leter
Vizato nje Zemer
Ndoshta, ndoshta
Neser...perseri
Bashke do te jemi UNE dhe TI
Me 1 laps...
1 leter
Vizato nje Zemer
Ndoshta, ndoshta
Neser perseri
Bashke do te jemi UNE dhe TI


Ky tekst u dërgua nga Xhesika Feto   XhesikaFeto

Yjet E Panjohur - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Yjet E Panjohur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yjet E Panjohur:


Komente 0