TEKSTESHQIP

Yjet E Panjohur
Me Mungon
Lyrics

Ref.
Sa doja qe me ty te isha kete nat
te t kisha dhe 1her un ne krah
Sa me mungon se di sa te mungoj
Te lutem kthehu pa ty dot nuk jetoj 2x

Verse 1 :
Me Fal zemra ime kam nevoj T T shikoj
per tu ndjer me mir
cdo nat te enderroj
Se tani gjith keto mendime po ma Marrin shpirtin tim
Shoh foton tende dhe si jap dot shpjegim
Atij mesazhit trisht qe me le kur u largove
Nga syt me rrodhen lot dhe zemren ma coptove
Me fal te them serish se nuk isha sic doje ti
Besoj se kjo esht arsyeja qe me le ne vetmi
Srri dot pa e menduar kush esht ne vendin tim
Qe ne te dy u ndam esht vetem faji im
Se perdit rri e mendoj per fjalet qe ste thash
Te Dua shpirti im ne vetmi po bertas
E di qe sdo te kthehesh edhe pse shum me do
Se nuk kerkova falje sa isha un ne koh
Dhe tani me mjafton vetem nje mundesi
Qe t tregoj sa shum te dua e mos t rri ne vetmi
ahhhhhhhh

Ref...
Sa doja qe me ty te isha kete nat
te t kisha dhe 1her un ne krah
Sa me mungon se di sa te mungoj
Te lutem kthehu pa ty dot nuk jetoj 2x

Verse 2 :
I vetem nen driten e henes vetem per ty mendoj
vetem per ty jetoj zemer e di qe nuk ja vlen
e di veten lendoj por fajin e ka zemra qe ty sdo te harroj
Rreh me shpejtesi ajo rreh kur te shikoj
Dhe syri pikon lot kur per ty un mendoj
Vetem 1 mundesi un kerkoj nga ty
qe t jemi gjithmon bashk kudo ne te dy
Si dy engjej te lumtur ne parajsen dashuri
Se jeta nuk me shtyhet me nen kete vetmi
Se kjo vetmi per mua esht mallkim
Besoj se e kuptove qe te dua shpirti im
Te dua me shum se veten dhe ket gje se mohoj
Me iden se ti me do veten e shkatrroj
Tani jam i pashpres dhe ne vetmi
dy pika lot po derdh per kte dashuri jowww

Ref...
Sa doja qe me ty te isha kete nat
te t kisha dhe 1her un ne krah
Sa me mungon se di sa te mungoj
Te lutem kthehu pa ty dot nuk jetoj 4x

DËRGOI: