Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Te Kam Mbyll Ne Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Të gjeta, si kam desht
Kjo zemër, s'don të hesht
Të dua, ty pa mas
Pa ty kjo zemër plas.

Ref:
Të kam mbyll me dry në zemër
Ty ty i bukri emër
Të kam mbyll me dry në zemër
Jo, s'dua, tjetër femër

II

E bukur, më e mir
E imja, me dëshir
E ëmbël, kjo dashni
Me mua kur je ti

Ref:
Të kam mbyll me dry në zemër
Ty ty i bukri emër
Të kam mbyll me dry në zemër
Jo, s'dua, tjetër femër


Ylber Idrizi - Te Kam Mbyll Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Mbyll Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Te Kam Mbyll Ne Zemer", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0