TEKSTESHQIP

Ylber Osmani
Edhe Kur T'martohesh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Kur T'martohesh" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Shpeta Sound.