A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ylli Baka - Me Cigare Nikotine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2011

2011-12-10T11:22:27

Këngë e albumit:

"Rruge E Mbare"


(Intro.)
(me hengert mortja
plasja me prefte...)
Diten qe nisa cigarin..
(oq me plasi)

Ref 2x
Diten qe nisa cigarin,
Vetes sec i vura zjarrin.
Me cibuk e me paqet.
Ore me dogji sic digjet vet.

2x:
Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.

2x:
O duhan te shajim kot,
Qef te kam por ste le dot.
Paf e puf, neper duar,
Ore me ty jam i dashuruar.

2x:
Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.

(verse 3)
U betova dhe e lash,
Nisa tjeter me te trash.
Mu mor mente, edhe rash.
O bo, bo, qenka hash, hash.

2x:
Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.

2x:
Lexoj vulen ne paqet,
Duhani demton shendet.
Tym i bardhe,e tym i zi.
Me ty sbehet prokopi.

3x:
Ore Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019