Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Lule E Permetit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

Lulja e Perme o moj Permetit
Qe gjesdise dhe o moj dhene
Mere halle o moj hallexhine
Se ta di kime o moj kimene(x2)

Mere se te do moj te donte
Qe kur ishte dja o more djale
Ty te ka vadi moj vaditur
Pa te then nje fja o moj nje fjale(x2)

Sec te ka va o moj vaditur
Me flat edhe me e more ere
Te rriti per ve o moj per vete
Dhe jo per te tje o moj te tjere(x2)

Po te tjeret iken o moj iken
E su kthyene ku o moj kurre
Vetem ai mbe o moj mbeti
Pse se mer per bu o moj per burre(x2)

Ky tekst u dërgua nga  tea55Publikimi: 25/03/2015


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - Lule E Permetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule E Permetit".
3. Video është e këngës "Lule E Permetit", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.