A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ylli Baka - Trashegohet Cifti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2015

2015-06-30T15:29:01

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Këngë e albumit:

"Kenga Mjalt I Dashurise"


Ca ka nusja qe po qan
Oh aman aman
Lotet nje nga nje i rran
Tu befte babai kurban (x2)

Napolonat radhe radhe
Gjendisur ne ate balle
Sa te shkon vellua e bardhe
Ta ka bere neneja ne paj(x2)

Po vjen dhendri nga kurbeti
Nusen me te bukur gjeti
Nga gezimi dhe nga qejfi
I zbrazi parat nga xhepi (x2)

Uron hoxha edhe prifti
Te na trashegohet cifti
Kte krushqi qe lidhem sot
E pacim per jet dhe mot (x2)


Ky tekst u dërgua nga  tea55
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019