A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ylli Baka & Vagabondi - Vullkani Kuq E Zi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/12/2015

2015-12-26T21:54:38

Më Shumë Nga

Vagabondi


"Ylli Baka:

Me ka marre malli o me ka marre
U bene kohe qe jemi ndare
Shqiperi o zonje e rralle
E kam nder qe jam shqiptar

Vagabondi:

Upsi dupsi bejn t'gjith
Po ne kena flow
Ne e dim si e do
Ne ta japim qysh e do
When dat girl
Shakes da booty
Mishi kokerr behet trupi
Nji nga nji shotsat i hudhi
Goca t'bukra t'iken truni
Shih sa bukur osht shqiptarja
Sikur vjen nga Holywood'i
She's so cuty
shih ca trupi
Koka ime i vjen ke supi
Ik o cuni se me humbi
Un e Njof vec nga parfumi
Ja ku esht andej nga fundi
Kuq e Zi vesh gjith stadiumi

Bridge Vagabondi:

Per shiponjat kuq e zi
Duart nalt
Kush nuk din me kercy
T'dali jasht
Neve jemi nji
Nji per gjith e gjith per nji
Uragani kuq e zi
say whaaat

Ylli Baka refren:

Me ka marre malli o me ka marre
U bene kohe qe jemi ndare
Shqiperi o zonje e rralle
E kam nder qe jam shqiptar
O te vdes vellai per ty
O vullkani kuq e zi
Te gjithe shqipet ne nje fjale
O rrofte ekipi kombetar

Vagabondi:

Boombastic fantastic
You can't even touch this
can't even touch this
can't touch this
Xhamadani vija vija
Kuq e zi mania
Neve jemi ne France baby
Serbia rrin ke shpija
Neve jemi rrace e paster
Kryekeput Arjane
Me shume se 3000 vjet
Banoret e kesaj ane
100 % Autokton
E padiskutushme
Evoluim spektakolar
Rrace e mrekullueshme
Eshte pak turbull vendi
Po do funksionoje sistemi
Po vendin mos e leni
Mos i shit ato qe keni
Pak pune e durim
Njeri zili s'do keni
Zoti mbare atje ku jeni
Po vendin ktu e keni

Bridge Vagabondi:

Per shiponjat kuq e zi
Duart nalt
Kush nuk din me kercy
T'dali jasht
Neve jemi nji
Nji per gjith e gjith per nji
Uragani kuq e zi
say whaaat

Ylli Baka refren:

Me ka marre malli o me ka marre
U bene kohe qe jemi ndare
Shqiperi o zonje e rralle
E kam nder qe jam shqiptar
O te vdes vellai per ty
O vullkani kuq e zi
Te gjithe shqipet ne nje fjale
O rrofte ekipi kombetar
Leri djemte e mij more te shkojne
O se ju skuq ju bej more me boje"


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019