A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylli Baka & Ilir Suku (Likja) - Vera E Bekuar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2016

2016-11-15T20:58:37

Më Shumë Nga

Ilir Suku (Likja)


Ca e dine dhe ca se dine
Cdo thote Baka kete here,
Njerezi pine rrakine
Pernedite pine vere.

ref:
O shoke nuk ka si Vera,
Si Vera e dashurise,
Permbi gjithe pijet e tjeraaa,
Bekuar prej Perendise.

A i dini te verteten?
Vetem Vera ta shton jeten,
Ndaj dhe zoti Krisht njehere,
Mori Uje e beri Vere.

ref:X2
O shoke nuk ka si Vera,
Si Vera e dashurise,
Permbi gjithe pijet e tjeraaa,
Bekuar prej Perendise.

Me zuri verdha me zuri,
Drejt e te Mikja me shpuri,
Me ler t ete puth njehere,
Te me dale e shkreta vere.

ref:x2
O shoke nuk ka si Vera,
Si Vera e dashurise,
Permbi gjithe pijet e tjeraaa,
Bekuar prej Perendise.


Ky tekst u dërgua nga IdLe
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019