TEKSTESHQIP

Ylli & Bajram Ismaili
Kolazh Dasme
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Dasme" kënduar nga Ylli & Bajram Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 17 Janar 2020, Ylli Ismaili & Bajram Ismaili publikojnë videoklipin "Kolazh Dasme". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga kompania Zati Production.