A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Ty ➡ You

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Translate A Song »

More Translations »


Ty

N'krahet e tu
E kom gjet un venin tem
Se aty kurgjo nuk dhem
Se me ty shpirti m'flen,
E n'krahet e mi
Eren tone kur e ni
Zemra mushet me dashni
Jom sigurte me ty e di

Po du mu rrit me ty
Un po du mu plak me ty
Ti se din
Ton jeten t'kom lyp

Refreni:
E tash qe t'kom gjete
T'lutna rri mos m’le vet
Se nuk e du ket jete pa ty
E tash qe t'kom gjete
N'durt e tua du me dek
Se nuk e du ket jete
Pa ty, pa ty...

A ma fal
Un nuk jom
I mire me fjale
E sa here t'kom perball
Fryme nuk marr
E zemra ndal
O shpirti jem,
Gzimi yt o gzimi jem
Loti yt o loti jem
Mu mdhem kur ty t'dhem

Po du mu rrit me ty
Un po du mu plak me ty
Ti se din
Ton jeten t'kom lyp

Refreni:
E tash qe t'kom gjete
T'lutna rri mos m’le vet
Se nuk e du ket jete pa ty
E tash qe t'kom gjete
N'durt e tua du me dek
Se nuk e du ket jete
Pa ty, pa ty...

Du me t'i fal syt
Qe dhe ti me kuptu
Pse per ty po m'rreh zemra
Pse ty t'du...
tash qe t'kom gjet
T'lutna rri mos m’le vet
Se nuk e du ket jete pa ty
E tash qe t'kom gjete
N'durt e tua du me dek
Se nuk e du ket jete
Pa ty, pa ty...


You

In your arms
I've found my place
Cause there nothing hurts
Cause with you my soul rests
In my arms
When i smell your perfume
The heart fills with love
I'm sure with you, i know

I want to grow with you
I want to grow old with you
Because you don't know
All my life i've been searching for you

Now that I found you
Please stay and don't leave me alone
Cause I don't want this life without you
Now that i found you
In your hands I want to die
Cause I dont want this life
Without you,without you...

Can you forgive me
I'am not
Good with words
Everytime you're in front of me
I cant breathe
And the heart stops
Oh my soul
Your happiness is my happiness
Your tear is my tear
It hurts me when you're hurt

I want to grow with you
I want to grow old with you
Because you don't know
All my life i've been searching for you

Now that I found you
Please stay and don't leave me alone
Cause I don't want this life without you
Now that i found you
In your hands I want to die
Cause I dont want this life
Without you,without you...

I want to give you my eyes
So you can understand
Why my heart is beating for you
Why I love you
Now that i found you
In your hands I want to die
Cause I dont want this life
Without you,without you...

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019