A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Yll Limani - Prej Se Jena Nda


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  151

Fans' Comments

5 🔥🔥

16/07/2018

2018-07-16T12:55:12

Music & Lyrics:

Yll Limani

Arrangement:

Avaxus

Video Production:

Imagine Films
Prej se jena nda
Je tu nejtë me njerz që kurrë nuk i kom dashtë
Me njerz që t'mirën kurrë nuk na kanë dashtë
As mu, as ty
Ku i ki sytë
Se malli po më vret

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Prej se jena nda
Je tu gabu
Ti nuk e din sa je tu ra
Ata jo nuk kanë dashtë mirë me na pa
As mu, as ty
Ku i ki sytë
Se malli po më vret

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë


Lyrics submited by  Tonnidase-Cards (4)

U krijua nga Fellenza✨ 2018-08-20 03:32:59
Prej se jena nda
je tu nejt me njerëz
që kurrë nuk i kom dasht
2018-08-06 10:55:44
Prej se jena nda
Je tu gabu
Ti nuk e din sa je tu ra
Ata jo nuk kanë dashtë
mirë me na pa
U krijua nga manushaqe kala 2018-08-05 14:52:08
Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
2018-07-21 07:03:16
Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018