Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Shpresoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

i dashur ndryshe qenke sot
shum ndryshon nga dje
mos u mundo te shtiresh kot
me thuaj zemer q'ke eeee
e di i dashur te njoh mir
nuk t'pelqen zhgenjimi
ne dashuri eshte e veshtir të nisesh nga fillimi 2X

Se kjo qe nodhi midis nesh
sa bota esht e vjter
e di nje tjter ti do gjesh
e un do gjej nje tjter 4X.

i dashur ndryshe qenke sot
shum ndryshon nga dje
mos u mundo te shtiresh kot
me thuas zemer q'ke eeee
e di i dashur te njoh mir
nuk t'pelqen zhgenjimi
ne dashuri eshte e veshtir të nisesh nga fillimi 2X

Se kjo qe ndodhi midis nesh
sa bota esht e vjetr
e di nje tjter ti do gjesh
e un do gjej nj tjter 2X

na, naj, na,na,naj.......

Se kjo qe ndodhi midis nesh
sa bota esht e vjter
e di nje tjter ti do gjesh
e un do gjej nje tjter 2X.


Ky tekst u dërgua nga  ritAYllka Kuqi
Publikimi: 19/11/2005
Festivali: Nota Fest 2005


Yllka Kuqi - Shpresoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpresoj".
3. Video është e këngës "Shpresoj", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0