Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Ti Je Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

sa her qe te shoh
dua te flas
sa her qe te kujtoj dua te te prek
sa her qe dashuroj dua te ta them te dua te dua te dua me te vertet
veten time me se njoh
nuk e di ku humbi ajo
kjo qe jom kurr nuk kam qen
gjera te quditshme me bien ndermend
mundohem te ik nga ato ti largoi por edhe me shum ato me pushtojn me ndezin flak meshiroj nga gjdo gje veten se njo meeeeeeee!!

Ref:
dhe ti do ta kuptosh kur syt shkelqejn me shum se yjet e zjarrta ti do degjosh zemren si flet kur pran meje te jesh kur pran meje te jesh ti do ndjesh kur jeta ndrriqon si hena ne netet e gjata ti do te flasesh me zerin e dashuris do fluturosh si engjull ne kaltersiiii !!


sa her qe te shoh
dua te flas
sa her qe te kujtoj dua te te prek
sa her qe dashuroj dua te ta them te dua te dua te dua me te vertetmundohem te ik nga ato ti largoi por edhe me shum ato me pushtojn me ndezin flak meshiroj nga gjdo gje veten se njo meeeeeeee!!

Ref:
dhe ti do ta kuptosh kur syt shkelqejn me shum se yjet e zjarrta ti do degjosh zemren si flet kur pran meje te jesh kur pran meje te jesh ti do ndjesh kur jeta ndrriqon si hena ne netet e gjata ti do te flasesh me zerin e dashuris do fluturosh si engjull ne kaltersiiii !!

sa her e shoh nga mbrenda nje ze me thot ky esht ai qe ti don su largove vetem pranove ti nxito mos thuaj jooo ohuhooooo

Ref:
dhe ti do ta kuptosh kur syt shkelqejn me shum se yjet e zjarrta ti do degjosh zemren si flet kur pran meje te jesh kur pran meje te jesh ti do ndjesh kur jeta ndrriqon si hena ne netet e gjata ti do te flasesh me zerin e dashuris do fluturosh si engjull ne kaltersiiii !!


Ky tekst u dërgua nga Fansi I Dafina Zeqiritt..(l)Yllka Kuqi
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: PoliFest 2005


Yllka Kuqi - Ti Je Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ai".
3. Video është e këngës "Ti Je Ai", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0