Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yllka Kuqi - A Ke Zemër

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Zemër".
3. Video është e këngës "A Ke Zemër", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yllka Kuqi - A Ke Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

28/04/2016

2016-04-28T14:57:44+00:00Ike u largove
pa thënë lamtumirë
as të fundit puthje
s'ma dhe
si s'pate mëshirë
Nuk më le adresë
as një gjurmë s'më le
ti harrove që zemra e thyer
ashtë kujtim për ne
u lodha më me pritje
çdo natë e çdo mëngjes
kur në derë dikush
do të më troket

Ref2
A ke ti zemër
a e ndjen
kur dikush të don
a ke ti zemër
a e vren kur dikënd me vujt
e bon
sa shumë dhemb dashnia
kur afër nuk je
ma mirë hiç pa ty
se me ty prapë vetë

ditët po kalojnë
e malli po m'vret
ti atje feston me tjerë
e unë kam mbetë vetë

kur të bjen në mend
thrret në telefon
veç me ta ndi zanin
e kështu ma nuk shkon
u lodha ma në pritje
çdo natë e çdo mëngjes
kur në derë dikush do të më troket

ref
a ke ti zemër
a e ndjenë
kur dikush të do
a ke ti zemër
a vren
kur dikon me vujt e bon
sa shumë dhemb dashnia
kur afër nuk je
ma mirë hiç pa ty
se me ty prapë vetë

a ke ti zemër
a e ndjen
kur dikush të don
ma mirë hiç pa ty se me ty prapë vetë


Ky tekst u dërgua nga Mati
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet