Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Dashurova Syte E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

dashurova syt e bukur
syt e djallezise
me harrove me shkatrrove moj
ma more rininë
2x

Ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe thirrsje si e marr moj
hajde hajde
2x

ne vjetore jam ulur
e po pia veten
veq per ty po mendoja moj
ah si ta kaloja jeten
2x

Ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe thirrsje si e marr moj
hajde hajde
2x


Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Dashurova Syte E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurova Syte E Bukur".
3. Video është e këngës "Dashurova Syte E Bukur", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi & Ylli Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0