Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Ku Ke Ti Moj Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe".
3. Video është e këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi & Ylli Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Ku Ke Ti Moj Ajshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2017

2017-07-11T09:35:35+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe" kënduar nga Yllka Kuqi & Ylli Demaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kengetare Te Ndryshem - Ku Ke Ti Moj Ajshe

ku ke ti moj ajshe
moj te molla aman te molla
ti te molla shkojshe
molla te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe

ku ke ti moj ajshe moj
te dardha aman te dardha
ti te dardha shkojshe
dardha te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe

Bujar Uka - Ku Ke Ti Moj Ajshe

ku ke ti moj ajshe
moj te molla aman te molla (2x)

ti te molla shkojshe
molla te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe

ku ke ti moj ajshe moj
te dardha aman te dardha (2x)

ti te dardha shkojshe
dardha te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë