TEKSTESHQIP

Young J
Goc E Keqe
Lyrics
(Feat. Mali G)

Mali-G:
bad girl qe shum meshkuj mban ne krahe
nje ketu e dy atje as vet se din sa jan, sa?
sa meshkuj te afrohen kafe kerkojn me pi
i bon per vete fillojn bin ne dashni
bad girl materialiste je ne kulm
meshkujt cmenden per ty te stresum nuk flejn gjum
para tyre kalon me sy provokon
askush ste kupton se lojen shum mir e bon
e veshur me nji mini fillojn meshkujt te shikojn
ne dukje nxjerr bikinit n'ekstazi ti i kalon
ne cdo club qe ti shkon rremujen ti e bon
fillon kercen eksiton cdokush qe t'shikon

Young J:
ajo dot nuk ndryshon
esht menyra si jeton
omel rruges kur kalon
she's so bad to the bone
nje te dyt si ty nuk ka
si ty tjeter nuk kom pa

Young J:
u just a bad girl e keqja ideale
sillesh anormale por je femra fatale
nuk po i intereson nji dy tre kater pese
se ajo me ta do tallet deri diten qe do vdese
e nese i pari sdo e prese te tjetri shpejt shkon
se te tretin dhe te tetin ajo shum i preferon
24 ore shopping veshur Louis Vuitton
me Marlboron e ndezme edhe durt ne timon
je e till dot nuk ndryshon
e ca po thon per ty ste intereson

Young J: 2x
ajo dot nuk ndryshon
esht menyra si jeton
omel rruges kur kalon
she's so bad to the bone
nje te dyt si ty nuk ka
si ty tjeter nuk kom pa