A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Young Zerka - Yalla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2019

2019-05-04T18:00:04

Se kjo qika paska sens
fresh fresh like a g4 benz
ja ja ja nuk e ki iden
dance sweety dance sweety
nuk e ki iden

Yalla mos u gut
like i run she a taste so good
po ja gjuj si robin hood
me i take at a hollywood

Cause she got a goody hot
si me ba me photoshop
like arabic she a talk
yalla yalla pom thot /2×

Yalla yalla yalla
(yalla yalla pom thot) /4×

pool a pool a pool a chuchuchuchu
gal i wanna mom plia tujtujtujtuj
baseball back give a right chuchuchuchu
make u blind cause i do do do do

Uu baby qysh mu ke fiksu
nuk po muj me rezistu
ski nevoj me hezituu aaaa

Harro
perveti qysh mke bo
u dancing like a proo
sdu met lan per ma von aa

Yalla yalla yalla
(yalla yalla pom thot) /4×

Yalla mos u gut
like i run she a taste so good
po ja gjuj si robin hood
me i take at a hollywood

Uu baby qysh mu ke fiksu
nuk po muj me rezistu
ski nevoj me hezitu aaa

Harro
perveti qysh mke bo
u dancing like a proo
sdu met lan per ma von aa

Yalla yalla yalla
(yalla yalla pom thot) /4×

Shancti shancti
now i read u shari looking shancti /2×

Gal if u pretty
be a model
gal if u swetty
be a model /2×


Ky tekst u dërgua nga sabinaKartolina (2)

2019-06-27 08:53:15
Baby qysh mu ke fiksu
Nuk po muj me rezistu
S'ki nevojë me hezitu
U krijua nga Dreni 2019-06-09 15:42:17
Harro për veti qysh m'ke bo
U dancing like a pro
S'du me t'lan për ma vonë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019