Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Një Më Pak E Një Më Shumë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12I maskuar je gjithmon
e verteta te mundon
nuk pendohesh por e ndjen
me ke humbur dhe nuk me gjen
te doja shum por skam faj, skam faj
u lodha lotet une ti thaj ti thaj

REF:
Ti mendon se vuaj une vuaj une
je nje me pak e nje me shume nje me shum
do te gjej nje dashuri s`ie vetem ti s`ie vetem ti !! (2x)

Te doja shum por skam faj, skam faj
u lodha lotet une ti thaj ti thaj

REF:
Ti mendon se vuaj une vuaj une
je nje me pak e nje me shume nje me shume
do te gjej nje dashuri s`ie vetem ti, s`ie vetem ti !! (4x)


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Zaimina Vasjari - Një Më Pak E Një Më Shumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Më Pak E Një Më Shumë".
3. Video është e këngës "Një Më Pak E Një Më Shumë", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 0