Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Do Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  69

mos kerko ti, tjeter
kur nuk jam me ty
nuk do dua tjeter
sa te dua ty
nuk do zgjohem vetem
pa eren e ti
nuk do fle me vetem
se aji to vi
nuk flas un
nuk flet ti
e kemi gabim
te kam un me ke ti
ne zemer çdo dit

ref..2x
sot dua te pi do pi
me mungon tani a-a-aji
do pi do pi do pi..do pi
te dua do ti them a-a-ati

mos kerko ti, tjeter
kur nuk jam me ty
nuk do dua tjeter
sa te dua ty
nuk flas un
nuk flet ti
e kemi gabim
te kam un me ke ti
ne zemer çdo dit

ref..3x
sot dua te pi do pi
me mungon tani a-a-aji
do pi do pi do pi..do pi
te dua do ti them a-a-ati
sot dua te pi
te dua do ti them ati


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKaloZaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/11/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Edlir Begolli
Orkestrimi: Edlir Begolli


Zaimina Vasjari - Do Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Pi".
3. Video është e këngës "Do Pi", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 5