Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Blackout (Feat. Elgit Doda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Zaimina:
Mendjen ti ma ke marr
Spo du tjeter
Jemi bashk ne nje club
Po te shoh vetem

Ej
Vec alkool trupi po me mer flak
Ej
Un dhe ti sot se kjo nat svjen prap
Ej
Nese provon beja ngadal
Ej
Pa kontroll po fikem

Blackout
Blackout je
Blackout
Blackout jom
Blackout

Elgiti:
I love how you wine
I love how you wine
So bring your body girl right next to mine(2x)

Ti vec me thuj apo te pelqen kjo nat
Per ty si kjo nat do ta boj cdo nat
Ku je me mu kontroll nuk ke
E imja je

Zajmina:
Sa her jam me ty trupi po ma kerkon
zgjohem n mengjes naten nuk e kujtoj

Sdua qe te pi po nuk i rezistoj po rrezikojm

Elgiti:
Nuk them se me duhesh
po pa mu nuk munesh
Spo munem me te lon vetem se ti nfakt po me duhesh
E pina dhe ka njo
e kthena na me fund
ja lona pijes ca do bojm ti dhe un

Zaimina:
Ej nese provon beje ngadal
Ej pa kontroll po fikem
Blackout
Blackout je
Blackout
Blackout jom
Blackout blackout...

Mendjen ti ma ke mar
Jemi bashk ne nje CLUB

Elgiti:
Nuk them se me duhesh
po pa mu nuk mumdesh
Spo munem me te Lon vetem
se ti nfakt po me duhesh
E pina dhe ka njo
e Kthena na me fund
ja lona pijes ca do bojm ti dhe un


Ky tekst u dërgua nga ArbesaZaimina Vasjari
Featuring: Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/08/2015
Festivali: Zhurma Show 2015
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Big Basta
Video Produksioni: MAX Production


Zaimina Vasjari - Blackout
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blackout".
3. Video është e këngës "Blackout", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 1