Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Zanfina - Nga 1 Tek 10  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

19/05/2008

2008-05-18T23:00:00+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Hit Selection"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008
Prekjen tënde e kam se kam,
veq në ëndrra jemi pran,
më mungon dua ta dish,
loti im je vetëm ti,

Syt e tu i kam si kam,
një dit qesh ditën tjetër qaj,
dhe kur dua të të shoh ,
ti me thua nuk kam koh,

ref:
Të dua, të dua mos luaj me mua,
nga 1 tek 10 ti je e vërteta o...
të dua të dua mos luaj me mua ,
nga 1 tek 10 ti je ti je zemër e vërteta,

vazhddon Zanfina Ismajli
Gatiiiiiiiiiiiiii?????????
Goooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

Prekjen tënde e kam se kam,
veq në ëndrra jemi pranr,
më mungon dua ta dish,
loti ime je vetëm ti,

ref:
Të të dua mos luaj me mua,
nga 1 tek 10 ti je e vërteta o...
të dua të dua mos luaj me mua ,
nga 1 tek 10 ti je ti je zemër e vërteta,

ref:...........


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet