Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zanfina - Mos Trazo Plagen E Vjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zanfina - Mos Trazo Plagen E Vjeter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

2 🔥

10/07/2012

2012-07-10T09:33:25+00:00Qenke gjarper helm i zi si premtove n´dashuri
deshte zemren me ma marr u largove hiq pa fjal
qenke gjarper helm i zi si premtove n´dashuri
deshte zemren me ma marr u largove hiq pa fjal

ref:
Mos trazo plagen e vjeter m´ler rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemre shko tash dashuro nje tjeter
mos trazo plagen e vjeter m´ler rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemres shko dashuro nje tjeter

Dojshe me ba avantur por n´vertet m´harrove mu
zemer dashuron nje tjeter harrove dashnin e vjeter
Dojshe me ba avantur por n´vertet m´harrove mu
zemra dashuron nje tjeter harrove dashurin e vjeter

ref:2
Mos trazo plagen e vjeter flej rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemer shko tash dashuro nje tjeter
mos trazo plagen e vjeter m´ler rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemer shko tash dashuro nje tjeter


Ky tekst u dërgua nga  Agnnesa
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet