Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaza - Angel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angel".
3. Video është e këngës "Angel", por nuk këndohet nga Zaza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zaza - Angel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Zaza

Video Produksioni:

Imagine Films

Produksioni:

Mixey

Komente

Asnjë Koment

24/11/2020

2020-11-24T19:00:08+00:00


"Angel" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Zaza.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Zaza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Deba - Angel

Im gonna be (im gonna be)
im gonna be (im gonna be)
IM GONNA BE
Im gonna gonna be (im gonna be) im gonna be your angel for tonight
Baby you will see that im gonna save you
Lets (lets) fly together you and i
im gonna take you take you to the sky

if you have somethin to say
you gonna say it to me
if you wanna to somethin strange
feel to do it with me
you can tell me all your mistakes still i would give
you another chance
when i look at you i know that you're an angel too
(ou ou) i know (ou ou) i know i know
let me be your guide in the skye cause i wanna do somethinh right (ou ou) i wanna be your angel
in the sky so wanna do something right (ou ou)
i wanna be your angel tonight

IM Gonna BE
(im gonna be im gonna be) Im Gonna be your angel for
tonight Baby you will se that im gonna save you
Lets(lets) fly together you and i
im gonna take you take you to the sky

Please dont cry for me im were i need t obe here with my open
heart i never gonna let you fall you bring a joy to my heart
i've never felt before with each touch of your hand i love you more than more (ouuu)
when time goes by (by by by) call my name loud
together we gonna fly just let me let me be your angel tonight

IM GONNA BE
(im gonna be im gonna be) im gonna be your angel for tonight
Baby you will see that im gonna save you
Lets(lets) fly together you and i
im gonna take you take you to the sky

Can you hear the Angels singin like ulalala like ulalalala
they are here for you they wanna save you baby baby baby
like i do me ty po floturoj se pse per ty mendoj
so tell me what you see am i wrong or real am i what you need (and what you need)

(Dont stop that pussy let me see you do the real everbydoy in the club
get it up)
(Dont stop that pussy let me see you do the real everbydoy in the club
get it up)

(im gonna be im gonna be) im gonna be your angel for tonight
Baby you will see that im gonna save you
until the day i die i dont wanna see you cry
im gonna take you take you to the sky (to the sky)

Soni Malaj - Angel

angel of mine i got the design
of what nights 're ment to be when you're gone

still mesmerize lays in my eyes
in the very moment that your steps get home oouuooo

REF :
Say all that words that passed away
make of us pretenders
of our past surrenders
breake all the rules give them away
let all movie stardards
to get replayed

i had passed by, all reasons why?
wanted you to fill my days
and breathe my nights and breathe my nights
now realise it's no worth to get wize
if means the curtains' drop
and off the lights.

REF : say all that words that passed away
make of us pretenders
of our past surrenders
breake all the rules give them away
let all movie standards
to get replayed

Persa - Angel

Intro:
This beat is gonna rock this building
This beat is gonna rock us 2nite

Couple 1:
You got me insane,
i worked it out.
You gave me love ,
ooohh ooo my God.
Like when i'm up-up,
you bring me slow.
You gave me light,
you never thought

Chorous:
You wanna be angel,you wanna be angel,
i wanna be up-up bring me 2 the light.
i wanna be angel,i wanna be angel,
i wanna be star-star babe 2nite

Couple 2:
See i'm afraid,
i gave you much.
It seems so right, but ain't enough.
It's pooring rain,inside my heart.
You gave me light when heaven's far

Chorous:
You wanna be angel,
you wanna be angel,
i wanna be up-up bring me 2 the light.
i wanna be angel,
i wanna be angel,
i wanna be star-star babe 2nite.......

…..ohhhh awww my angel....
…... you're my angel ….

Repeat Chorous 3x

Outro:
This beat is gonna rock this building
This beat is gonna rock us 2nite

Producer:Flori Mumajesi
Songwriter:Persa

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet