TEKSTESHQIP

Zef Beka
Çikë Malsije
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çikë Malsije" kënduar nga Zef Beka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe arranzhimin e përgatiti Besnik Zikolli, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Abaz Selmani.