Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zeliha Sina & Petrit Lulo - Lart Flamujt E Kongresit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lart Flamujt E Kongresit".
3. Video është e këngës "Lart Flamujt E Kongresit", por nuk këndohet nga Zeliha Sina & Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zeliha Sina & Petrit Lulo - Lart Flamujt E Kongresit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Festivali i 15-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Petrit Lulo

01/12/1976

1976-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lart Flamujt E Kongresit" kënduar nga Zeliha Sina & Petrit Lulo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Janaq Mici & Petrit Lulo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lart me lart o shoke
flamujt e kongresit
beteja e fitore
perpara na presin...Më Shumë Këngë Nga Zeliha Sina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet