Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zeliha Sina - Kur Vallzojnë Shqipet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Vallzojnë Shqipet".
3. Video është e këngës "Kur Vallzojnë Shqipet", por nuk këndohet nga Zeliha Sina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zeliha Sina - Kur Vallzojnë Shqipet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Tish Dajia

Pjesëmarrëse në

Festivali I 19-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

25/12/1980

1980-12-25T20:27:34+00:00Vallzojnë Shqipet njësin flutorojnë
Kuqe daullja në temë dhe mik princ
Mirë se na vjen o Shqipëri ëmbël
Kjo këngë jote porsi rrezja dritës

Nga ndoq e shkoj kjo këngë i më ballë jonë
Çoj zemra është ...
Është kënga jonë që forcë qendron Parti
Vetë Shqipëria një këngë pa marr ...

Ushton jehona
Kur hapët kënga jonë
O seç ma g'zojn shqiponja
Më vëri lartë gjithmonë

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, Shqipëri

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, moj Shqipëri

Është kënga jonë në zjarr edhe plot ndjenjë
Janë vallët o na ballë burrë ...
Vallonë flamuri ynë ndal ...
Thua malet janë zënë dorë për dorë

Ushton jehona
Kur hapët kënga jonë
O seç ma g'zojn shqiponja
Me vëri lart gjithmonë

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, Shqipëri

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, moj Shqipëri


Më Shumë Këngë Nga Zeliha Sina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet