Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zelma - A Dalim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Dalim".
3. Video është e këngës "A Dalim", por nuk këndohet nga Zelma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zelma - A Dalim  (Feat. Getinjo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Komente

4 🔥

Featuring

Getinjo

05/07/2015

2015-07-05T14:00:03+00:00REF 2x:
Po du met thy hajde DALIM DALIM
U U U

GETINJO:
Wepi Zi o kam thirr Jay
nese nuk e iii ajo m'thirr gay
Si me kon haker zemren ja thej
,Hajde ma knej i thom hajde
ma knej Ma bon ka je? Po du
met ndjeh..Syni pot kqyr
edhe syni pot ngreh Shishen
en dor per ty jom tu deh
Po du met prek po du met prek
A A A a do me dit qysh
bertet n'rrug OH MY GOD e ndhom
OH MAJ GED IM Really Really Bad
ama ti mos u bo Sad be happy edhe
shnet deri sat nalet vet, e ki ni
wagy on your body
a je tu bo share me najkon ti mos
u shit sjom tut vet sa kushton ti
veq du me dit qysh e bon ti qysh e bon ti

REF 2x:
Po du met thy hajde DALIM DALIM
U U U

Zelma:
Wait a minute se une jom nxon
thirrjen pe shoh prit shihemi mavon
do mu pa apet e me thy sikur prom
whats going on po pik ta kom lon (Zelma) nuk kom pa qesi
stili jo 'Zelma' tnxehi trupin si dilli si
ora ta silli mos je e pit ti ti ti me ty kisha bo
sene deri n'infinit IM GIRL OF THE CITY A A SDI A PE DIN
Qe jom krejt tjeter film hajde qetu nese je in,
hajde qetu nese je in
sdi a pe din qe jom krejt tjeter film hajde qetu nese je in.
Hajde qitu nese je in!!

REF 2x:
Po du met thy hajde DALIM DALIM
U U U

Zelma 2X:
Po du me thy hajde Dalim mo mo kerkon se marrim mo kohen e nalim mo mo o o o


Ky tekst u dërgua nga Lolita Isufi
Më Shumë Këngë Nga Zelma:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet