Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Bien Tri Daire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bien tri daire moj nano
të trijat njisoj
||: a e din moj nana ime
se unë nuse shkoj :||

Edhe ti në shkofsh o moj bije
të qoft rruga e mbarrë
||:tu mërzift gjergjefi moj bije
tuj mi ba çorapt:||

Edhe si gjithë shoqet moj nane
nuse do të shkoj
||:deri sa tjem gjall o moj nane
fjalët s'ti harroj:||


Ky tekst u dërgua nga  hidri19

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Bien Tri Daire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bien Tri Daire".
3. Video është e këngës "Bien Tri Daire", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0