Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Metelikun Ta Kam Fal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Metelikun ta kam falë
Ti bre djal pse ke harxhu
Me ble letra dhe duhan
Xhiblet tua, xhiblet tua me ti shkru o...
Jana nina, jana nina ja bubu o...
Spe din rrugën, spe din rrugën ka meshku.

Po veton po murmuron
Ka fillu moj me ra shi
O një zog që fluturon
Me ja dit, me ja dit hallin e tij
O jana nina jana nina ja bubu o...
Spe din rrugën, spe din rrugën ka me shku


Ky tekst u dërgua nga Faik Ismajli

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Metelikun Ta Kam Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Metelikun Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "Metelikun Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0