Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - N'qarshi Te Vogel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nqarshi tvogel o mor me i dugoj aman aman x2
Aty rrishin o mor dy Pejon aman aman x2
Pishin kafe o mor me filxhan aman aman x2
Dy't jetima o a pa bab pa nane aman aman 2x
Prejshin tirqi o mor me gërshon aman aman x2
Qepshin zhgunat o mor me gjilpon aman amanx2


Ky tekst u dërgua nga Valon Nevzati

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - N'qarshi Te Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'qarshi Te Vogel".
3. Video është e këngës "N'qarshi Te Vogel", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0