Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Zot I Madh Keq Mos E Bane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Zot o i madhe keq mos e bane
O Sa t'jem gjalle ne kete jete
O Fort e dojshin dervishin
O Alis i kane zone bese

O Alia osht 1 Asllan
O tu le dielli mor tu praron e
O Ai qe nuk e don Alin e
O Zot o i madh bone rezil e

O Me dyldyl o me zyfiqare
O n'fush t'mejdanit o kur jan dal e
O N'fush t'mejdanit o kur jan dal e
O paska o pre o dili mervan e

O izjetin qe e hoq Hyseni
O ne dynja se hoq rob njeri
O ai burri zemren se tremi
O kur gjemojshin o Jezidia


Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Zot I Madh Keq Mos E Bane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot I Madh Keq Mos E Bane".
3. Video është e këngës "Zot I Madh Keq Mos E Bane", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0