Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Bubullim Te Shkambi I Kavajes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Oooo..Bubullim Te Shkambi i Kavase
Ju Dogj Shpija Hajde Fukarase
U Dogj Shpija Hajde Fukarase

Ooo...Shkoni Merrni O Huten e Dajes
Ta Vras Beun Te Shkambi i Kavase
Ta Vras Beun Te Shkambi i Kavase

Ooo...Ti Mor Beg O Mer Prej Shijaku
Dil Aty O Ku Derdhet Gjaku
Dil Aty O Ku Derdhet Gjaku

Ooo...Dil Aty O Bre Mu Ne Fush
Ti Puqim Hutat Hajde Gush O Me Gush
Ti Puqim Hutat Hajde Gush O Me Gush


Ky tekst u dërgua nga  PatrikR

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Bubullim Te Shkambi I Kavajes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bubullim Te Shkambi I Kavajes".
3. Video është e këngës "Bubullim Te Shkambi I Kavajes", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0