Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Zekolli & Hamez Llapqeva - Gjithmone Bashke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmone Bashke" kënduar nga Zenel Zekolli & Hamez Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Klevi ABG's & Koli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa me fat jam ja them gjith botes.
Sa te dua i them ksaj goces.
Si ne fillim kur mu duk si enderr
jo se mendoja
po per ty po e bej kengen
aaaaaa sa te dua tani
eeee shpirti im je vetem ti
a tkujtohet per her tpar
veshtrim t thell ne te dy
pa pritur un te putha
ty lot te dolen nga ato sy
tshikova e qesha
shum ket gjo e desha
zoti mboni shenj
se cdo nat per ty un lutesha
o zemerrrr tani jam plotesu
kam ca gjona njet qe i kam kerku

Ndihem si mret a
kur jam me tyyyy
edhe pse shpesh ti
sme sheh ne sy
o zemerr a
me le qe tflass
e un ngadal jo
e kthej koken pas
ahaaaaaaaa
sa te dua
eheeee ti je per mua
PA TY JETA SKA KUPTIM PA TY ZEMRA KA NDRYSHIM
PA TY THJESHT JAM SI JETIM TE DU PER JET O YLLI IM
TI JE HENA QE ME NDRICON NATEN RRUGEN MA TREGON
DHE KUR HUMB NE KETE JET TI MBON TJEM SI KAMPJON
NE KET JET SHUM PROVON NGAIHER HUM PO DHE FITON
ATE QE DO JO SE HARRON ARSYA QE GJALL NA JETON

NQOFT SE TI KE FRIK DHE UN NUK JAM ATY
KUJTOHU DHE MENDOU SEPSE UN TE DUA TY
DO JEMI GJITHMON BASHK ME TY DUA TA MBAROJ
DO KEMI NJI FAMILJE DERI SA QELLI TE NA KERKOJ !!!!!!

Featuring: Hamez Llapqeva
Publikimi: 11/12/2014Më Shumë Këngë Nga Zenel Zekolli:


Komente mbi këtë këngëZenel Zekolli & Hamez Llapqeva - Gjithmone Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmone Bashke".
3. Video është e këngës "Gjithmone Bashke", por nuk këndohet nga Zenel Zekolli & Hamez Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.