Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu & Salim Arifi - Këngë Dasmash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Salim Arifi

17/07/2017

2017-07-17T13:06:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Dasmash" kënduar nga Zyber Avdiu & Salim Arifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyber Avdiu & Salim Arifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet