Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Sa Qik E Mirë  (Feat. Fllow Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fllowmaster

18/07/2018

2018-07-18T16:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Qik E Mirë" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyber Avdiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet