Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu & Shemi Iliret - Prishtina Dhe Shkupi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa na shkurtuan rruget
Shkupi me Prishtin
E kat e kena qefin
Tash po shkojm, po rrim
Valla edhe jeta
Na u bo autoban
O ku ka shkru mu knaq
O more jaran

Kur ta nisin kongen
Prishtina dhe Shkupi
Aty dridhet vendi
Aty dridhet trupi
Zoni jem nga shpirti
O si me kon sherbet
O more jarani jem, kshtu e ka kjo jet
2x

Sa shum jan afrue
Shkupi me Prishtin
Po i thojm njoni tjetrit
A vjen apo vim?
Valla edhe jeta
Na u bo autoban
O ku ka shkru me u knaq o
O more jaran

Kur ta nisin kongen
Prishtina dhe Shkupi
Aty dridhet vendi
Aty dridhet trupi
Zoni im nga shpirti
O si me kon sherbet
O more jarani jem, kshtu e ka kjo jet
4x

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Featuring: Shemi (Ilirët)
Publikimi: 17/04/2021
Video Produksioni: Maximus


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0


Zyber Avdiu & Shemi Iliret - Prishtina Dhe Shkupi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prishtina Dhe Shkupi".
3. Video është e këngës "Prishtina Dhe Shkupi", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu & Shemi Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.