TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
Shkon E Vjen Si Flutur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkon E Vjen Si Flutur" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, ky produkt muzikor është lansuar tek audienca i ilustruar me shije me videoklip, i cili u publikua me datë 10 Prill 2013.